Výstavba, elektroinštalácie, chemické úpravy bazénov, víriviek a poradenstvo
Odoslať objednávku
This is an example of a HTML caption with a link.

Vírivé vane

Inštalácia vírivých vaní

Uvádzané typy vírivých vaní umožňujú vodoliečebnú procedúru, využívajúcu tlak vody. Telo sa v teplej vode uvoľňuje, čím vzniká hĺbková relaxácia kĺbov a svalov. Pri používaní vírivej vane okamžite nastane svalové a psychické uvoľnenie, prekrvenie, ústup bolesti a zlepšenie ohybnosti kĺbov. Z dlhodobého hľadiska nastane zlepšenie krvného obehu, srdcovej činnosti, metabolizmu, zvýšenie fyzickej a psychickej kondície a celkovej odolnosti organizmu, ako i kladný vplyv na zníženie nadváhy.

 

Vírivé vane neslúžia na osobnú hygienu, ich hlavnou úlohou je poskytovať ozdravnú masáž svalom i kĺbom a zároveň vytvárať miesto pre blahodárnu fyzickú i psychickú relaxáciu. Inteligentné trysky majú meniteľné polohy, čo umožňuje zvoliť si niekoľko druhov masáže - hĺbkovú ( športovú ), terapeutickú a relaxačnú. Ďalšie trysky rotujú všetkými smermi a vykonávajú masáž stálymi alebo prerušovanými prúdmi.

 

Vnútorný priestor vírivej vane tvorí akrylátový skelet s vytvarovanými miestami na sedenie. Tie sú optimálne rozložené podľa spôsobu sedenia, čo zaručuje masáž rôznych partií tela. Vo vani sú inštalované vodné trysky, v ktorých sa prúd vody mieša so vzduchom.

 

Najmenšie vírivé vane sú určené na masáž krčnej chrbtice, dlaní a chodidiel, na hĺbkové masírovanie chrbtových svalov je určená stredná veľkosť, najväčšie trysky prinášajú široký prúd. Niektoré vírivé vane sú vybavené aj vzduchovými tryskami, ktorých účinok je najmä v povrchovej masáži kože, príjemný je tiež umocnený pocit nadľahčovania.

 

Vírivé vane sa inštalujú podľa typu a možností užívateľa do interiéru alebo exteriéru. Môžu byť voľne stojace tzv. mobilné s dreveným opláštením alebo sa dajú zabudovať do zeme, prípadne i obmurovať. Proti úniku tepla (teplota vody sa udržuje medzi 37 - 39°C) a vlhkosti sú vybavené krytom na prikrytie hladiny.

 

Ovládanie vírivej vane je celkom jednoduché, súčasťou zariadenia je integrovaný panel, na ktorom môžeme nastaviť požadovanú teplotu vody a zvoliť masážny program.

 

 

vírivá vaňa, vírivky, vírivé vane, luxusné vírivky

Vírivá vaňa BRILIX ARES TOP

 

 

 

EXCLUSIVE MODELY HotSpring:

AKTUÁLNE ČLÁNKY:

Okrem bazénov sa venujeme aj:Obsah:

Partneri: