Výstavba, elektroinštalácie, chemické úpravy bazénov, víriviek a poradenstvo
Odoslať objednávku
This is an example of a HTML caption with a link.

NOVINKA - prekrytia bazénov rady NEO

NEO

Modely línie NEO sú ideálne pre zákazníkov, ktorí chcú spojiť komfort a radosť z plávania v zakrytom bazéne s esteticky šetrným technickým riešením, ktoré nebude narušovať harmóniu okolitého prostredia.

Vznikajú tak nové prekrytia bazénov, so zaobleným dizajnom hliníkových profilov. Zastrešenia bazénov rady NEO vynikajú svojou stabilitou a odolnosťou práve vďaka použitým novým profilom. Každý model rady NEO je naviac doplnený komfortnejším ovládaním aretačných prvkov.

 

 

ALUKOV benefit - spolu so zastrešením získate nový program popredajnej starostlivosti.

 

 

 

Exkluzívna novinka EASY UP - horné ovládanie aretácie

EASY UP je svetová novinka technického riešenia uzamykania - aretácii segmentov a ovládania zastrešení bazénov.
Nové uzamykanie pre zastrešenia NEO

EASY UP prináša nový komfort v obsluhe mobilných zastrešení terás a modelov CORSO NEO a VERANDA NEO!

Svetová premiéra tohto unikátneho a exkluzívneho technického riešenia sa uskutočnila na výstave EUREXPO Lyon 2010.

Užívateľom našich výrobkov prináša nový, výnimočný komfort v uzamykaní segmentov zastrešení. Na rozdiel od doposiaľ používaných systémov ide o prvý plne integrovaný systém horného ovládania umiestnený vo výške cca 0,6 - 0,9 metra v závislosti na type modelu. Svojím užívateľom umožňuje omnoho pohodlnejšie ovládanie a manipuláciu s jednotlivými segmentami bez nutnosti ohýbania sa k základni zastrešenia.

Konštrukčné riešenie EASY UP je ponúkané podľa posledných trendov v modernom oblom tvare a v dizajnovom farebnom prevedení. Súčastne umožňuje i aplikáciu všetkých bezpečnostných prvkov.

 

 


Konštrukčné riešenie EASY UP je ponúkané podľa posledných trendov v modernom oblom tvare a vo farebnom prevedení, ktoré dizajnovo plynule nadväzuje na tvarové línie rady NEO. Súčasne umožňuje i aplikáciu všetkých bezpečnostných prvkov spomínanej modelovej rady.
Systém EASY UP je ponúkaný pre zastrešenia v modelovej rade NEO.

Air frash

Ďalšou veľkou výhodou u tohto modelu prekrytí je výklopný prah v čelách bazéna. Týmto je môžné vetrať priestor bazéna aj pri jeho úplnom prekrytí. 

AKTUÁLNE ČLÁNKY:

Okrem bazénov sa venujeme aj:Obsah:

Partneri: