Výstavba, elektroinštalácie, chemické úpravy bazénov, víriviek a poradenstvo
Odoslať objednávku
This is an example of a HTML caption with a link.

Úprava vírivých vaní - Zautomatizovanie vírivých vaní

Výstavba bazénov - Bazénová technológia

staticka_elektrina

Vitajte na  stránke spoločnosti ELEKTROBAZÉNY s.r.o. Naša spoločnosť sa zaoberá hlavne výstavbou fóliových a nerezových bazénov, úpravou vírivých vaní, ich automatiáciou, inštaláciou a rekonštrukciou elektrických rozvodov, elektrických i manuálnych roliet, zastrešení, chemických dávkovačov, hladinových snímačov, bazénovej technológie (filtrácia, ohevy, protiprúdy, atrakcie). Ďalej sa zaoberáme  inštaláciou vírivých vaní, sáun na mieru a tiež meraním kvality vody.

 

Sme držitelia osvedčenia elektrotechnika na riadenie činnosti, alebo prevádzky neobmedzeného počtu osôb na el. zariadeniach do 1000V. Máme dlhoročnú prax v tomto smere . Pri inštaláciách rozvodných skriní vydávame aj východiskové revízie. Na požiadanie meriame základné veličiny kvality vody ako sú teplota, pH vody, (kyslosť, zásaditosť), REDOX v mV, celkový chlór v ppm (množstvo dezinfekcie), tvrdosť TDS, elektrickú vodivosť EC a obsah soli vo vode. Taktiež inštalujeme chemické dávkovacie zariadenia od firmy ASEKO s možnosťou pravidelného servisu a kalibrácie sond. Samozrejmosťou je poradenstvo pri problémoch s bazénmi, jacuzzamy (zapáchajúca voda, rôzne sfarbenia vody, klzký povrch bazéna, tvorba vodného kameňa...).

Úprava vody v bazéne - Dobrá rada nad zlato

Priezračne čistá voda je snom každého majiteľa bazénu. Aby sa krištáľová oáza nepremenila v páchnucu brečku, musíme sa venovať pravidelnej kontrole vody. V období najväčšieho využívania bazéna sa  najviac množia riasy a ďalšie mikroorganizmy, ktoré kvalitu vody znižujú.
 


 

 

vírivky, vírivé vane, úprava vírivých bazénov

 

inštalácia vírivých vaní, výstavba bazénov, nerezové bazény

AKTUÁLNE ČLÁNKY:

Okrem bazénov sa venujeme aj:

 

 

 

 

 Obsah:

Partneri: